Architect

ZABIEG ZWĘŻAJĄCY PORY

I POPRAWIAJĄCY STRUKTÓRĘ SKÓRY !

Unikalny zabieg bazujący na właściwościach kwasów huminowych. Zaprojektowany dla skóry z problemem rozszerzających się z upływem czasu porów. Łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi kompleksami aktywnymi, które wygładzają cerę i pobudzają produkcję kolagenu XVIII, odpowiedzialnego za stabilne rusztowanie podskórne.

⇒ Zwęża pory

⇒ Wygładza struktórę skóry

⇒  Detoksykuje

⇒  Redukuje zmarszczki

 

 

Zabieg składa się z 3 kluczowych kroków:

STEP 1 DETOX PEELING – przygotowuje skórę do kolejnych etapów zabiegu. Bazuje na usieciowanej papainie, która złuszcza skórę, jednocześnie nie powodując silnego zaczerwienienia i podrażnienia. Dzięki zawartym kwasom huminowym, działa detoksykująco, nawilża i oczyszcza skórę.

STEP 2 BOOST ESSENCE – skoncentrowane, głęboko penetrujące serum, bogate w kwasy huminowe, zawierające ekstrakty z kory drzewa mahoniowego oraz albicji jedwabistej. Stymuluje produkcję kolagenu XVIII. Wygładza skórę, minimalizując zmarszczki i zwężając pory.

STEP 3 MASK – multiaktywna maska, zawierająca kwasy huminowe oraz kompleks trzech glinek potęgujących efekt zwężenia porów, detoksykacji oraz wyrównania tekstury skóry. Dodatkowo zawiera ekstrakty z albicji jedwabistej i krwawnika, działające regenerująco, a także odżywcze oleje o działaniu wygładzającym.

Dla kogo?

Dla osób, u których cera wykazuje objawy starzenia, oraz osób z rozszerzonymi poroami skórnymi

Składniki aktywne: 10% usieciowana papaina, kompleks o stężeniu ok. 4,5% kwasów huminowych, glukonolakton, ekstrakt z krwawnika pospolitego, ekstrakt albicji jedwabistej, ekstrakt z kory drzewa mahoniowego, kompleks o stężeniu ok. 2,7% kwasów huminowych, olej z pestek malin, olej z wiesiołka, olej z czarnuszki, masło shea, glinka biała (kaolin), glinka żółta, glinka czerwona.

Częstotliwość zabiegu: 4-6 zabiegów w serii, w odstępach 7-10 dni.

Price list

  • Architect
    299.00 zł
Where are we?

31-227 Kraków ul.Zielińska 3

Call us

535-163-787

Contact us
Contact