ASIATIC

Zabieg z kwasem azjatykowym, dedykowany dla skór suchych i odwodnionych.

Natychmiastowe efekty:

•Przywrócenia hydro-równowagi skóry,
•Odbudowy bariery naskórkowej
•Silne nawilżenie i ograniczenie TEWL
•Wygładzenia zmarszczek, wynikających z odwodnienia skóry,

Odwodnienie skóry to stan przejściowy, mogący dotyczyć każdego rodzaju cery, tłustej, mieszanej i trądzikowej. Jest spowodowane głównie czynnikami egzogennymi:
-warunki klimatyczne,
-nieprawidłowa dieta i pielęgnacja,
-stosowanie detergentów itp.

Przewlekle utrzymująca się suchość i odwodnienie oraz związana z nimi utrata elastyczności skóry wpływają niekorzystnie na komfort i jakość życia. Poza nieestetycznym wyglądem (szorstkość i pękanie naskórka, drobno-płatkowe złuszczanie), może też powodować świąd, uczucie „ściągania” i pieczenia.

Skóra odwodniona i sucha staje się także bardziej podatna na niekorzystne działanie:
•czynników fizycznych (temperatura, wiatr, promieniowanie UV, mikrourazy),
•chemicznych (woda, detergenty),
•biologicznych (drobnoustroje).

Suchości skóry niejednokrotnie towarzyszy brak tolerancji na powszechnie występujące czynniki, określany jako nadwrażliwość.

ASIATIC PEEL to wyjątkowy zabieg i produkty do pielęgnacji domowej przeznaczone do pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Kluczowym składnikiem linii jest kwas azjatykowy, pozyskiwany z wąkroty azjatyckiej oraz kompilacja licznych składników o głębokiej sile nawilżającej i odżywczej, m.in. ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, NMF, inhibitor ceramidazy. Razem tworzą unikalne źródło przywracające hydro-równowagę skóry, odbudowują barierę naskórkową i wygładzają zmarszczki, powstałe na skutek odwodnienia.

ASIATIC PEEL Moisture-Harmony Treatment składa się z trzech kroków zabiegowych o wyjątkowej sile penetracji i wysokim potencjale nawilżającym. 
krok 1, peeling bazujący na kwasie azjatykowym oraz keratynazie (enzym proteolityczny) w sposób kontrolowany złuszcza naskórek, nawilża, wygładza i zwiększa penetrację składników aktywnych aplikowanych w dalszym etapie zabiegu,

krok 2, skoncentrowane serum z kwasem azjatykowym i inhibitorem ceramidazy. Jego zadaniem jest ograniczenie TEWL, silne nawodnienie głębszych warstw naskórka oraz przywrócenie komfortu skórze,

krok 3 to wyjątkowa maska z wiskozy, którą aktywuje się specjalnym płynem zawierającym kwas azjatykowy, NMF oraz ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, niezwykle bogaty w WNKT. Maska wspomaga regenerację bariery naskórka, wygładza zmarszczki wynikające z odwodnienia, zwiększa elastyczność skóry.

Price list

  • ASIATIC
    299.00 zł
Where are we?

31-227 Kraków ul.Zielińska 3

Call us

535-163-787

Contact us
Contact