Power C SKEYNDOR

SKEYNDOR POWER C+
Najsilniejszy kompleks antyoksydantów

Witamina C to podstawowy składnik potrzebny do rozwoju fizjologicznego i zapobiegający starzeniu się skóry. Posiada też funkcje obronne, przeciwdziałające powstawaniu wolnych rodników, zapewniając skórze ochronę przed promieniowaniem UV.

Terapia Power C+, oparta jest na opatentowanej, trwałej postaci witaminy C – Nikkol VC-IP.
To innowacyjna linia kosmetyków przeznaczona do pielęgnacji skóry zmęczonej nadmiernym działaniem promieni słonecznych oraz zanieczyszczeniem środowiska.
Kosmetyki zostały wzbogacone o antyoksydacyjne właściwości ekstraktu z granatu oraz kwasy: elagowy z kory drzewa Genus i fitynowy z orzechów. Z kolei wyciąg hydroglikolowy (HG) to antyoksydant, bogaty w witaminy, taniny, kwas galusowy i elagowy, ceniony w kosmetyce dzięki funkcji antyoksydacyjnej oraz ochronie przeciwsłonecznej i przeciwzapalnej.

Dzięki takiemu połączeniu witamina C dociera w niezmienionej postaci do żywych komórek naskórka. Ten skuteczny koktajl przeciwdziała suchości skóry, rozjaśnia przebarwienia, zwiększa elastyczność, dodaje blasku i witalności. Preparaty zabezpieczają przed szkodliwym działaniem UV, naprawiają uszkodzenia posłoneczne, zmniejszają pierwsze zmarszczki i niwelują zmęczenie skóry.

Efekt to skóra pełna blasku – zatrzymanie syntezy nowej melaniny, przy jednoczesnym blokowaniu już wytworzonej.

POWER C+ to:

  • większa koncentracja witaminy C w czystej postaci, aż do 15 %,

  • nowa generacja witaminy C o maksymalnym wchłanianiu komórkowym, fibroblasty do 700% większe,

  • działanie witaminy C wzbogacone o wyciąg HG z Owocu Granatu – dodatkowy efekt zwiększony o 6%,

  • potrójna moc działania, dzięki połączeniu kwasów: askorbinowego, elagowego i fitowego.

 

  • Koncentrat z witaminy C 15% – zapewnia efekt rozświetlonej skóry. Zawiera wysoko stężony kwas askorbinowy oraz inne naturalne kwasy, które szybko poprawiają wygląd skóry. Podstawowe składniki: Witamina C w czystej postaci (15,0%), wyciąg z Anogeissus Leiocarpus.

  • Koncentrat z owocu granatu 6% – antyoksydacyjny fluid na bazie wyciąguz granatu. Dodatek skoncentrowanego kwasu askorbinowego dodaje skórze blasku. Podstawowe składniki: wyciąg z owocu granatu (6,0%, roztwór HG).

  • Maseczka z Aloe Vera – kremowa do twarzy, szyi i dekoltu o działaniu łagodzącym i orzeźwiającym. Nawilża i łagodzi skórę. Podstawowe składniki: wyciąg z Aloe Vera, á-Bizabolol.

Price list

  • Power C SKEYNDOR
    280.00 zł
Where are we?

31-227 Kraków ul.Zielińska 3

Call us

535-163-787

Contact us
Contact