Karboksyterapia

Wskazania do karboksyterapii - NATALLY MOORE

Czym jest karboksyterapia?

Jest to terapia medyczna o szerokim spektrum zastosowania, polegająca na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkich igieł.

Jak wygląda zabieg karboksyterapii?

Kosmetolog precyzyjnie podaje śródskórnie lub podskórnie kontrolowane dawki dwutlenku węgla w oparciu o stan zdrowia pacjenta i procedury zabiegowe.

Jakie są wskazania do zabiegu karboksyterapii?

Karboksyterapia posiada szerokie spektrum zastosowania, ale do najbardziej spektakularnych należy redukcja rozstępów, blizn, cieni i worków pod oczami, cellulitu , zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, łysienia, likwidacja podwójnego podbródka.

Czy zabieg karboksyterapii boli?

Zabiegom towarzyszy delikatne uczucie dyskomfortu związane z rozpieraniem gazu wewnątrz tkanek. Zależne jest to od indywidualnego progu bólowego danej osoby,

Jak wysokie jest bezpieczeństwo zabiegu?

Karboksyterapia to bezpieczna, mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda wykonywana na wysokiej jakości aparaturze. Wprowadzany dwutlenek węgla posiada certyfikację medyczną i jest wysoce obojętnym, neutralnym bodźcem terapeutycznym dla ludzkiego organizmu. Kolejnym czynnikiem decydującym o bezpieczeństwie jest w pełni regulowany przepływ gazu, dawka oraz temperatura – dobierana w oparciu o stan zdrowia i strefę zabiegową.

Jak długo trwa i ile należy wykonać zabiegów w serii?

Zabiegi trwają od kilku minut do godziny, w zależności od lokalizacji miejsca zabiegowego. Ilość zabiegów uzależniona jest od stanu wyjściowego skóry i natężenia problemu, np. w redukcji cieni pod oczami pierwsze efekty widać już po 1 zabiegu, zaś w walce z uporczywym cellulitem minimalna liczba zabiegów to 6.

Jakie są zalecenia po zabiegu dla pacjenta oraz jak długo utrzymuje się efekt?

Karboksyterapia nie wymaga okresu rekonwalescencji, pacjent po skończonym zabiegu może normalnie powrócić do swoich codziennych czynności. Do podstawowych zaleceń po zabiegu należy zaliczyć unikanie miejsc narażonych na infekcję tj. basen, sauna, solarium do 72 godzin, oraz niewskazane jest rozmasowywanie miejsc poddanych iniekcji. Efekt końcowy uzależniony jest od wielu czynników, ale najczęściej obejmuje ok 12 miesięcy.

Umów się na darmową dermoknsultację !!! 

Nasi kosmetoodzy stworzą dla Ciebie indywidualną terapię zabiegową.

Price list

 • Podbródek
  170.00 zł
 • Uda tył
  250.00 zł
 • Uda przód
  250.00 zł
 • całe nogi
  320.00 zł
 • Pośladki
  100.00 zł
 • Brzuch
  180.00 zł
 • Brzuch i boczki
  250.00 zł
 • Ramiona
  150.00 zł
 • Rozstępy i blizny
  200.00 zł
Where are we?

31-227 Kraków ul.Zielińska 3

Call us

535-163-787

Contact us
Contact