Lifting i laminacja rzęs

Co to jest lifting rzęs?

Lifting rzęs to zabieg podniesienia i podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt. Polecany jest kobietom, których rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie, rzadkie i trudno zmienić to przy pomocy zalotki i tuszu. 

Na czym polega laminacja rzęs?

Laminacja to kolejny etap zabiegu, wykonywany po liftingu. Polega ona na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki czyli olejku keratynowego. Jego bogactwa, takie jak proteiny zboża, soi i keratyny, świetnie wpłyną zarówno na zewnętrzną kondycję rzęs i jak ich strukturę wewnętrzną. Dzięki laminacji, rzęsy zostaną nawilżone i solidnie odbudowane, a dzięki temu wyraźnie podkręcone. Po zabiegu rzęsy będą widocznie uniesione, pogrubione a ich koloryt wzmocniony.

Co to jest botox na rzęsy ?

Botoks na rzęsy to nic innego, jak naturalny sposób na odżywienie rzęs i najczęściej przeprowadzany jest w trakcie liftingu i laminacji rzęs. To także naturalna alternatywa dla przedłużania rzęs.
Dzięki botoksowi rzęsy stają się grubsze, ciemniejsze, odżywione. Do tego odzyskują naturalną elastyczność i blask. Botoks na rzęsy jednak nie tylko odżywia je od środka, ale także pomaga zatrzymać pigment w środku struktury włosa.

Co po zabiegu ?

Efekt odżywionych i podkręconych rzęs utrzymuje się od miesiąca do dwóch. Na rzęsy po liftingu i laminacji można normalnie nakładać pełen makijaż. Demakijaż również może odbywać się w ten sam sposób i za pomocą tych samych kosmetyków - nie powinno to uszkodzić rzęs. Należy jednak unikać pocierania oczu czy moczenia ich (np. podczas kąpieli w basenie czy morzu bez specjalnych okularków) - chociaż przez pierwsze kilka dni po zabiegu.

Przeciwwskazania

Mimo tego, że zabieg liftingu i laminacji rzęs jest w stu procentach bezpieczny i nieinwazyjny, istnieją pewne przeciwwskazania przed ich wykonywaniem. Są to przede wszystkim infekcje i niedyspozycje oczu (jęczmień, zapalenia spojówek, alergie) ale też choroby przewlekłe. Dlatego przed planowanym zabiegiem warto skonsultować się z lekarzem lub kosmetologiem.

LIFTING RZĘS

Price list

  • Lifting i laminacja rzęs
    169.00 zł
  • Lifting i laminacja rzęs + BOTOX
    189.00 zł
  • Laminacja brwi i rzęs KOMPLET
    279.00 zł
Where are we?

31-227 Kraków ul.Zielińska 3

Call us

535-163-787

Contact us
Contact