Pakiety zabiegów na ciało

Dermomasaż 

Zabieg polegający na połączeniu masażu mechanicznego z podciśnieniem. Doskonale usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody.  Seria zabiegów przynosi niesamowite rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu i ujędrnieniu skóry, ale także w redukcji lokalnych otłuszczeń.

Dermomasaż w sposób nieinwazyjny przywraca naturalne funkcjonowanie tkanek.

Zalecane jest przeprowadzenie serii zabiegów dla uzyskania satysfakcjonujących efektów.
Dermomasaż można łączyć z innymi zabiegami modelującymi sylwetkę.

 

 

Fale Radiowe RF

 

Bezinwazyjny zabieg wykorzystujący fale o częstotliwości radiowej, który oddziałuje na skórę właściwą oraz tkankę podskórną.  Podczas zabiegu dochodzi do stymulacji i odnowy włókien kolagenowych dzięki efektowi cieplnemu.  Kontrolowane przegrzanie tkanek, powoduje kurczenie włókien kolagenowych. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchniowe i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie i mikrocyrkulacje. Ponadto RF stymulują fibroblasty  do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny.  Po zabiegu skóra jest bardziej napięta miękka i odmłodzona.

Kontrolowane przegrzanie, sprzyja redukcjii nadmiaru tkanki tłuszczowej, przyczynia się do ujędrnienia skóry i poprawy jej elastczności. 

 

Karboksyterapia

Karboksyterapia jest zabiegiem polegającym na podawaniu pod skórę dwutlenku węgla.

Jest to bezpieczny zabieg, gdyż dwutlenek węgla jest stale obecny w naszym organiźmie. Gaz ten zaaplikowany podskórnie przyspiesza przepływ krwi, dotlenia, odżywia i stymuluje skórę do produkcji nowego kolagenu.

Podskórne podanie dwutlenku węgla powoduje poprawę miejscowego krążenia krwi w tkankach, poprawę elastyczności skóry, a także przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej w okolicy podania. Głównymi wskazaniami do stosowania karboksyterapii na ciało są rozstępy, cellulit oraz wiotka skóra.

Body Wrapping

Zabieg wyszczuplający, szczególnie polecany dla osób, które borykają się z utratą jędrności i elastyczności skóry.
Idea body wrappingu oparta jest na owjaniiu ciała bawełniandymi bandażami, które nasączone są wyselekcjonowanymi składnikami aktywnymi. Bogate formuły oparte są na wyciągach z wąkrotki azjatyckiej, guarany, kofeiny, cynamonu  i innych. 

Gdzie jesteśmy?

31-227 Kraków ul.Zielińska 3

Zadzwoń

535-163-787

Napisz do nas

kontakt@natallymoore.pl

Skontaktuj się
Kontakt